Produkte > ANALOG DEVICES, INC. > LT6658AIMSE-1.8#PBF
LT6658AIMSE-1.8#PBF
LT6658AIMSE-1.8#PBF Analog Devices, Inc.
6658fa.pdf
Hersteller: Analog Devices, Inc.
V-Ref Precision 1.8V 150mA 16-Pin MSOP EP Tube
auf Bestellung 111 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 111
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LT6658AIMSE-1.8#PBF Analog Devices, Inc.
Description: IC VREF SERIES 6V 0.05% 16MSOP, Tolerance: ±0.05%, Packaging: Tube, Package / Case: 16-TFSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad, Temperature Coefficient: 10ppm/°C, Output Type: Adjustable (Fixed), Mounting Type: Surface Mount, Voltage - Input: 3.5V ~ 36V, Reference Type: Series, Dual, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TJ), Current - Supply: 3.6mA, Supplier Device Package: 16-MSOP-EP, Voltage - Output (Min/Fixed): 1.8V, Noise - 0.1Hz to 10Hz: 1.0ppmp-p, Noise - 10Hz to 10kHz: 2ppmrms, Current - Output: 150 mA, Voltage - Output (Max): 6 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 94 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
LT6658AIMSE-1.8#PBF LT6658AIMSE-1.8#PBF Hersteller : Analog Devices, Inc. 6658fa.pdf V-Ref Precision 1.8V 150mA 16-Pin MSOP EP Tube
Produkt ist nicht verfügbar
LT6658AIMSE-1.8#PBF LT6658AIMSE-1.8#PBF Hersteller : Analog Devices Inc. LT6658.pdf Description: IC VREF SERIES 6V 0.05% 16MSOP
Tolerance: ±0.05%
Packaging: Tube
Package / Case: 16-TFSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad
Temperature Coefficient: 10ppm/°C
Output Type: Adjustable (Fixed)
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Input: 3.5V ~ 36V
Reference Type: Series, Dual
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TJ)
Current - Supply: 3.6mA
Supplier Device Package: 16-MSOP-EP
Voltage - Output (Min/Fixed): 1.8V
Noise - 0.1Hz to 10Hz: 1.0ppmp-p
Noise - 10Hz to 10kHz: 2ppmrms
Current - Output: 150 mA
Voltage - Output (Max): 6 V