Produkte > ANALOG DEVICES > LT6658BIDE-2.5#PBF
LT6658BIDE-2.5#PBF
LT6658BIDE-2.5#PBF Analog Devices
LT6658-3123779.pdf
Hersteller: Analog Devices
Voltage References PrecDualOutpt,HighCurr,LowNoise,Volt Ref
auf Bestellung 91 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details LT6658BIDE-2.5#PBF Analog Devices
Description: IC VREF SERIES 6V 0.1% 16DFN, Packaging: Tube, Tolerance: ±0.1%, Package / Case: 16-WFDFN Exposed Pad, Temperature Coefficient: 20ppm/°C, Output Type: Adjustable (Fixed), Mounting Type: Surface Mount, Voltage - Input: 3.5V ~ 36V, Reference Type: Series, Dual, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TJ), Current - Supply: 3mA, Supplier Device Package: 16-DFN (4x3), Voltage - Output (Min/Fixed): 2.5V, Noise - 0.1Hz to 10Hz: 1.5ppmp-p, Noise - 10Hz to 10kHz: 2ppmrms, Current - Output: 150 mA, Voltage - Output (Max): 6 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LT6658BIDE-2.5#PBF LT6658BIDE-2.5#PBF Hersteller : Analog Devices Inc. LT6658.pdf Description: IC VREF SERIES 6V 0.1% 16DFN
Packaging: Tube
Tolerance: ±0.1%
Package / Case: 16-WFDFN Exposed Pad
Temperature Coefficient: 20ppm/°C
Output Type: Adjustable (Fixed)
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Input: 3.5V ~ 36V
Reference Type: Series, Dual
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TJ)
Current - Supply: 3mA
Supplier Device Package: 16-DFN (4x3)
Voltage - Output (Min/Fixed): 2.5V
Noise - 0.1Hz to 10Hz: 1.5ppmp-p
Noise - 10Hz to 10kHz: 2ppmrms
Current - Output: 150 mA
Voltage - Output (Max): 6 V
auf Bestellung 91 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
LT6658BIDE-2.5#PBF Hersteller : Analog Devices, Inc. 6658fa.pdf V-Ref Precision 2.5V 150mA 16-Pin DFN EP Tube
auf Bestellung 4277 Stücke:
Mindestbestellmenge: 91
Produkt ist nicht verfügbar