Produkte > ANALOG DEVICES, INC. > LT6660KCDC-10#TRMPBF
LT6660KCDC-10#TRMPBF Analog Devices, Inc.
6660fa.pdf
Hersteller: Analog Devices, Inc.
V-Ref Precision 10V 20mA 3-Pin DFN EP T/R
Produktbewertung abgeben
Technische Details LT6660KCDC-10#TRMPBF Analog Devices, Inc.
Description: IC VREF SERIES 0.5% 3DFN, Tolerance: ±0.5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 3-WFDFN Exposed Pad, Temperature Coefficient: 50ppm/°C, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Voltage - Input: 12.5V ~ 30V, Reference Type: Series, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA), Current - Supply: 350µA, Supplier Device Package: 3-DFN (2x2), Voltage - Output (Min/Fixed): 10V, Noise - 0.1Hz to 10Hz: 4ppmp-p, Noise - 10Hz to 10kHz: 4ppmrms, Current - Output: 20 mA.
Weitere Produktangebote LT6660KCDC-10#TRMPBF
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LT6660KCDC-10#TRMPBF Hersteller : Analog Devices, Inc. 6660fa.pdf V-Ref Precision 10V 20mA 3-Pin DFN EP T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Tolerance: ±0.5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 3-WFDFN Exposed Pad
Temperature Coefficient: 50ppm/°C
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Input: 12.5V ~ 30V
Reference Type: Series
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA)
Current - Supply: 350µA
Supplier Device Package: 3-DFN (2x2)
Voltage - Output (Min/Fixed): 10V
Noise - 0.1Hz to 10Hz: 4ppmp-p
Noise - 10Hz to 10kHz: 4ppmrms
Current - Output: 20 mA