Produkte > ANALOG DEVICES INC. > LT6660KCDC-3.3#TRMPBF
LT6660KCDC-3.3#TRMPBF
LT6660KCDC-3.3#TRMPBF Analog Devices Inc.
6660fa.pdf
Hersteller: Analog Devices Inc.
Description: IC VREF SERIES 0.5% 3DFN
Tolerance: ±0.5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 3-WFDFN Exposed Pad
Temperature Coefficient: 50ppm/°C
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Input: 5.8V ~ 30V
Reference Type: Series
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA)
Current - Supply: 220µA
Supplier Device Package: 3-DFN (2x2)
Voltage - Output (Min/Fixed): 3.3V
Noise - 0.1Hz to 10Hz: 4ppmp-p
Noise - 10Hz to 10kHz: 4ppmrms
Part Status: Active
Current - Output: 20 mA
auf Bestellung 500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LT6660KCDC-3.3#TRMPBF Analog Devices Inc.
Description: IC VREF SERIES 0.5% 3DFN, Tolerance: ±0.5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 3-WFDFN Exposed Pad, Temperature Coefficient: 50ppm/°C, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Voltage - Input: 5.8V ~ 30V, Reference Type: Series, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA), Current - Supply: 220µA, Supplier Device Package: 3-DFN (2x2), Voltage - Output (Min/Fixed): 3.3V, Noise - 0.1Hz to 10Hz: 4ppmp-p, Noise - 10Hz to 10kHz: 4ppmrms, Part Status: Active, Current - Output: 20 mA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Tolerance: ±0.5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Input: 5.8V ~ 30V
Reference Type: Series
Current - Supply: 220µA
Noise - 0.1Hz to 10Hz: 4ppmp-p
Noise - 10Hz to 10kHz: 4ppmrms
Part Status: Active
Current - Output: 20 mA
auf Bestellung 915 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
auf Bestellung 659 Stücke:
LT6660KCDC-3.3#TRMPBF Hersteller : Analog Devices, Inc. 6660fa.pdf V-Ref Precision 3.3V 20mA 3-Pin DFN EP T/R
auf Bestellung 12000 Stücke:
Mindestbestellmenge: 500
auf Bestellung 400 Stücke:
Mindestbestellmenge: 32
auf Bestellung 400 Stücke:
Mindestbestellmenge: 32