Produkte > ANALOG DEVICES, INC. > LT8609AEDDM-3.3#PBF
LT8609AEDDM-3.3#PBF
LT8609AEDDM-3.3#PBF Analog Devices, Inc.
lt8609-8609a-8609b.pdf
Hersteller: Analog Devices, Inc.
Conv DC-DC 3V to 42V Synchronous Step Down Single-Out 3.3V 3A 10-Pin DFN EP Tube
auf Bestellung 7865 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 121
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LT8609AEDDM-3.3#PBF Analog Devices, Inc.
Description: IC REG BUCK 3.3V 3A 10DFN, Packaging: Tube, Package / Case: 10-WFDFN Exposed Pad, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Wettable Flank, Number of Outputs: 1, Function: Step-Down, Current - Output: 3A, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TJ), Output Configuration: Positive, Frequency - Switching: 200kHz ~ 2.2MHz, Voltage - Input (Max): 42V, Topology: Buck, Supplier Device Package: 10-DFN (3x3), Synchronous Rectifier: Yes, Voltage - Input (Min): 3V, Voltage - Output (Min/Fixed): 3.3V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LT8609AEDDM-3.3#PBF LT8609AEDDM-3.3#PBF Hersteller : Analog Devices, Inc. lt8609-8609a-8609b.pdf Conv DC-DC 3V to 42V Synchronous Step Down Single-Out 3.3V 3A 10-Pin DFN EP Tube
auf Bestellung 42 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 26
auf Bestellung 42 Stücke:
Mindestbestellmenge: 26
LT8609AEDDM-3.3#PBF LT8609AEDDM-3.3#PBF Hersteller : Analog Devices Inc. LT8609-8609A-8609B.pdf Description: IC REG BUCK 3.3V 3A 10DFN
Packaging: Tube
Package / Case: 10-WFDFN Exposed Pad
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount, Wettable Flank
Number of Outputs: 1
Function: Step-Down
Current - Output: 3A
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TJ)
Output Configuration: Positive
Frequency - Switching: 200kHz ~ 2.2MHz
Voltage - Input (Max): 42V
Topology: Buck
Supplier Device Package: 10-DFN (3x3)
Synchronous Rectifier: Yes
Voltage - Input (Min): 3V
Voltage - Output (Min/Fixed): 3.3V
auf Bestellung 333 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
LT8609AEDDM-3.3#PBF LT8609AEDDM-3.3#PBF Hersteller : Analog Devices LT8609-8609A-8609B.pdf Switching Voltage Regulators 42V, 2A/3A Peak Sync Buck Reg w/ 2.5 A
auf Bestellung 1877 Stücke: