Produkte > ANALOG DEVICES, INC. > LT8618EDDB-3.3#TRPBF
LT8618EDDB-3.3#TRPBF
LT8618EDDB-3.3#TRPBF Analog Devices, Inc.
lt8618-8618-3_3.pdf
Hersteller: Analog Devices, Inc.
Conv DC-DC 3.4V to 60V Synchronous Step Down Single-Out 3.3V 0.1A 10-Pin DFN EP T/R
auf Bestellung 5000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LT8618EDDB-3.3#TRPBF Analog Devices, Inc.
Description: IC REG BUCK 3.3V 100MA 10DFN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 10-WFDFN Exposed Pad, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Number of Outputs: 1, Function: Step-Down, Current - Output: 100mA, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TJ), Output Configuration: Positive, Frequency - Switching: 200kHz ~ 2.2MHz, Voltage - Input (Max): 60V, Topology: Buck, Supplier Device Package: 10-DFN (3x2), Synchronous Rectifier: Yes, Voltage - Input (Min): 3.4V, Voltage - Output (Min/Fixed): 3.3V, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LT8618EDDB-3.3#TRPBF LT8618EDDB-3.3#TRPBF Hersteller : Analog Devices Inc. lt8618-8618-3-3.pdf Description: IC REG BUCK 3.3V 100MA 10DFN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 10-WFDFN Exposed Pad
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Number of Outputs: 1
Function: Step-Down
Current - Output: 100mA
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TJ)
Output Configuration: Positive
Frequency - Switching: 200kHz ~ 2.2MHz
Voltage - Input (Max): 60V
Topology: Buck
Supplier Device Package: 10-DFN (3x2)
Synchronous Rectifier: Yes
Voltage - Input (Min): 3.4V
Voltage - Output (Min/Fixed): 3.3V
Part Status: Active
auf Bestellung 2500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2500
Packaging: Cut Tape (CT)
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Number of Outputs: 1
Function: Step-Down
Current - Output: 100mA
Output Configuration: Positive
Voltage - Input (Max): 60V
Topology: Buck
Synchronous Rectifier: Yes
Voltage - Input (Min): 3.4V
Part Status: Active
Mindestbestellmenge: 3
LT8618EDDB-3.3#TRPBF LT8618EDDB-3.3#TRPBF Hersteller : Analog Devices lt8618-8618-3_3.pdf Switching Voltage Regulators High Efficiency 60V/100mA Synchronous Bu
LT8618EDDB-3.3#TRPBF LT8618EDDB-3.3#TRPBF Hersteller : Analog Devices, Inc. lt8618-8618-3_3.pdf Conv DC-DC 3.4V to 60V Synchronous Step Down Single-Out 3.3V 0.1A 10-Pin DFN EP T/R
Produkt ist nicht verfügbar