LTA1VS16B-351-R
LTA1VS16B-351-R Eaton - Electronics Division
eaton-lta1v-automotive-10-100-base-t-lan-transformer-data-sheet-elx1396-en.pdf
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: TRANSF ETHERNET LAN 350UH
Packaging: Tape & Reel (TR)
Inductance: 350µH
Size / Dimension: 0.500" L x 0.280" W (12.70mm x 7.10mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Transformer Type: LAN 10/100 Base-TX
Turns Ratio - Primary:Secondary: 1CT:1CT
Height - Seated (Max): 0.252" (6.40mm)
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q200
auf Bestellung 1800 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 600
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LTA1VS16B-351-R Eaton - Electronics Division
Description: TRANSF ETHERNET LAN 350UH, Packaging: Tape & Reel (TR), Inductance: 350µH, Size / Dimension: 0.500" L x 0.280" W (12.70mm x 7.10mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Transformer Type: LAN 10/100 Base-TX, Turns Ratio - Primary:Secondary: 1CT:1CT, Height - Seated (Max): 0.252" (6.40mm), Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q200.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LTA1VS16B-351-R LTA1VS16B-351-R Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-lta1v-automotive-10-100-base-t-lan-transformer-data-sheet-elx1396-en.pdf Description: TRANSF ETHERNET LAN 350UH
Packaging: Cut Tape (CT)
Inductance: 350µH
Mounting Type: Surface Mount
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q200
auf Bestellung 2280 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
LTA1VS16B-351-R LTA1VS16B-351-R Hersteller : Eaton Electronics eaton-lta1v-automotive-10-100-base-t-lan-transformer-data-sheet-elx1396-en.pdf Audio Transformers / Signal Transformers LANTA 350uH 16 pin 6.4mmH