Produkte > ANALOG DEVICES, INC. > LTC1068-50CG#PBF
LTC1068-50CG#PBF
LTC1068-50CG#PBF Analog Devices, Inc.
3062.pdf
Hersteller: Analog Devices, Inc.
Active Filter Quad SW-CAP UNIV 8th Order 50kHz 28-Pin SSOP Tube
auf Bestellung 5 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LTC1068-50CG#PBF Analog Devices, Inc.
Description: IC FILTER 50KHZ SWITCHED 28SSOP, Packaging: Tube, Package / Case: 28-SSOP (0.209", 5.30mm Width), Filter Type: Universal Switched Capacitor, Mounting Type: Surface Mount, Voltage - Supply: 3.14V ~ 11V, ±3.14V ~ 5.5V, Number of Filters: 4, Filter Order: 8th, Frequency - Cutoff or Center: 50kHz, Supplier Device Package: 28-SSOP.
Weitere Produktangebote LTC1068-50CG#PBF
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LTC1068-50CG#PBF LTC1068-50CG#PBF Hersteller : Analog Devices Inc. 1068fc.pdf Description: IC FILTER 50KHZ SWITCHED 28SSOP
Packaging: Tube
Package / Case: 28-SSOP (0.209", 5.30mm Width)
Filter Type: Universal Switched Capacitor
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Supply: 3.14V ~ 11V, ±3.14V ~ 5.5V
Number of Filters: 4
Filter Order: 8th
Frequency - Cutoff or Center: 50kHz