Produkte > ANALOG DEVICES INC. > LTC1068-50IG#PBF
LTC1068-50IG#PBF
LTC1068-50IG#PBF Analog Devices Inc.
1068fc.pdf
Hersteller: Analog Devices Inc.
Description: IC FILTER 50KHZ SWITCHED 28SSOP
Packaging: Tube
Package / Case: 28-SSOP (0.209", 5.30mm Width)
Filter Type: Universal Switched Capacitor
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Supply: 3.14V ~ 11V, ±3.14V ~ 5.5V
Number of Filters: 4
Filter Order: 8th
Frequency - Cutoff or Center: 50kHz
Supplier Device Package: 28-SSOP
Part Status: Active
auf Bestellung 51 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LTC1068-50IG#PBF Analog Devices Inc.
Description: IC FILTER 50KHZ SWITCHED 28SSOP, Packaging: Tube, Package / Case: 28-SSOP (0.209", 5.30mm Width), Filter Type: Universal Switched Capacitor, Mounting Type: Surface Mount, Voltage - Supply: 3.14V ~ 11V, ±3.14V ~ 5.5V, Number of Filters: 4, Filter Order: 8th, Frequency - Cutoff or Center: 50kHz, Supplier Device Package: 28-SSOP, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 27 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
LTC1068-50IG#PBF LTC1068-50IG#PBF Hersteller : Analog Devices, Inc. 3062.pdf Active Filter Quad SW-CAP UNIV 8th Order 50kHz 28-Pin SSOP Tube