Produkte > ANALOG DEVICES, INC. > LTC1258CMS8-2.5#PBF
LTC1258CMS8-2.5#PBF
LTC1258CMS8-2.5#PBF Analog Devices, Inc.
1258fa.pdf
Hersteller: Analog Devices, Inc.
V-Ref Precision 2.5V 10mA 8-Pin MSOP Tube
auf Bestellung 30 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 20
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LTC1258CMS8-2.5#PBF Analog Devices, Inc.
Description: IC VREF SERIES 0.21% 8MSOP, Packaging: Tube, Tolerance: ±0.21%, Package / Case: 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width), Temperature Coefficient: 60ppm/°C, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Voltage - Input: 2.7V ~ 12.6V, Reference Type: Series, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA), Current - Supply: 8.5µA, Supplier Device Package: 8-MSOP, Voltage - Output (Min/Fixed): 2.5V, Noise - 0.1Hz to 10Hz: 8µVp-p, Part Status: Active, Current - Output: 10 mA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 26 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Packaging: Tube
Tolerance: ±0.21%
Package / Case: 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Temperature Coefficient: 60ppm/°C
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Input: 2.7V ~ 12.6V
Reference Type: Series
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA)
Current - Supply: 8.5µA
Supplier Device Package: 8-MSOP
Voltage - Output (Min/Fixed): 2.5V
Noise - 0.1Hz to 10Hz: 8µVp-p
Part Status: Active
Current - Output: 10 mA
auf Bestellung 2 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
LTC1258CMS8-2.5#PBF LTC1258CMS8-2.5#PBF Hersteller : Analog Devices, Inc. 1258fa.pdf V-Ref Precision 2.5V 10mA 8-Pin MSOP Tube