Produkte > ANALOG DEVICES INC. > LTC1261LCMS8-4.5#PBF
LTC1261LCMS8-4.5#PBF
LTC1261LCMS8-4.5#PBF Analog Devices Inc.
1261lfa.pdf
Hersteller: Analog Devices Inc.
Description: IC REG CHARGE PUMP -4.5V 8MSOP
Packaging: Tube
Package / Case: 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Number of Outputs: 1
Function: Step-Up/Step-Down
Current - Output: 20mA
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA)
Output Configuration: Negative
Frequency - Switching: 650kHz
Voltage - Input (Max): 5.25V
Topology: Charge Pump
Supplier Device Package: 8-MSOP
Synchronous Rectifier: No
Voltage - Input (Min): 4.5V
Voltage - Output (Min/Fixed): -4.5V
Part Status: Active
auf Bestellung 168 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LTC1261LCMS8-4.5#PBF Analog Devices Inc.
Description: IC REG CHARGE PUMP -4.5V 8MSOP, Packaging: Tube, Package / Case: 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width), Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Number of Outputs: 1, Function: Step-Up/Step-Down, Current - Output: 20mA, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA), Output Configuration: Negative, Frequency - Switching: 650kHz, Voltage - Input (Max): 5.25V, Topology: Charge Pump, Supplier Device Package: 8-MSOP, Synchronous Rectifier: No, Voltage - Input (Min): 4.5V, Voltage - Output (Min/Fixed): -4.5V, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 178 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
LTC1261LCMS8-4.5#PBF LTC1261LCMS8-4.5#PBF Hersteller : Analog Devices, Inc. 1261lfa.pdf Charge Pump INV -4.5V 20mA 8-Pin MSOP Tube