Produkte > ANALOG DEVICES > LTC1474CMS8-3.3#PBF
LTC1474CMS8-3.3#PBF
LTC1474CMS8-3.3#PBF Analog Devices
14745fas-2953829.pdf
Hersteller: Analog Devices
Switching Voltage Regulators L Q C Hi Eff Buck Convs
auf Bestellung 100 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LTC1474CMS8-3.3#PBF Analog Devices
Description: IC REG BUCK BST 3.3V 750MA 8MSOP, Packaging: Tube, Package / Case: 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width), Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Number of Outputs: 1, Function: Step-Down, Step-Up/Step-Down, Current - Output: 750mA (Switch), Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA), Output Configuration: Positive or Negative, Voltage - Input (Max): 18V, Topology: Buck, Buck-Boost, SEPIC, Supplier Device Package: 8-MSOP, Synchronous Rectifier: No, Voltage - Input (Min): 3V, Voltage - Output (Min/Fixed): 3.3V, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LTC1474CMS8-3.3#PBF LTC1474CMS8-3.3#PBF Hersteller : Analog Devices Inc. 14745fas.pdf Description: IC REG BUCK BST 3.3V 750MA 8MSOP
Packaging: Tube
Package / Case: 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Number of Outputs: 1
Function: Step-Down, Step-Up/Step-Down
Current - Output: 750mA (Switch)
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA)
Output Configuration: Positive or Negative
Voltage - Input (Max): 18V
Topology: Buck, Buck-Boost, SEPIC
Supplier Device Package: 8-MSOP
Synchronous Rectifier: No
Voltage - Input (Min): 3V
Voltage - Output (Min/Fixed): 3.3V
Part Status: Active
auf Bestellung 438 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
LTC1474CMS8-3.3#PBF LTC1474CMS8-3.3#PBF Hersteller : Analog Devices, Inc. 14745fas.pdf Conv DC-DC 3V to 18V Step Down Single-Out 3.3V 0.3A 8-Pin MSOP Tube
auf Bestellung 1 Stücke: