Produkte > ANALOG DEVICES, INC. > LTC1475CS8-3.3#PBF
LTC1475CS8-3.3#PBF
LTC1475CS8-3.3#PBF Analog Devices, Inc.
14745fas.pdf
Hersteller: Analog Devices, Inc.
Conv DC-DC 3V to 18V Step Down Single-Out 3.3V 0.3A 8-Pin SOIC N Tube
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 100
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LTC1475CS8-3.3#PBF Analog Devices, Inc.
Description: IC REG MULT CONFG 3.3V 750MA 8SO, Packaging: Tube, Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Number of Outputs: 1, Function: Step-Down, Step-Up/Step-Down, Current - Output: 750mA (Switch), Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA), Output Configuration: Positive or Negative, Voltage - Input (Max): 18V, Topology: Buck, Buck-Boost, SEPIC, Supplier Device Package: 8-SO, Synchronous Rectifier: No, Voltage - Input (Min): 3V, Voltage - Output (Min/Fixed): 3.3V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LTC1475CS8-3.3#PBF LTC1475CS8-3.3#PBF Hersteller : Analog Devices Inc. 14745fas.pdf Description: IC REG MULT CONFG 3.3V 750MA 8SO
Packaging: Tube
Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Function: Step-Down, Step-Up/Step-Down
Current - Output: 750mA (Switch)
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA)
Output Configuration: Positive or Negative
Voltage - Input (Max): 18V
Topology: Buck, Buck-Boost, SEPIC
Supplier Device Package: 8-SO
Synchronous Rectifier: No
Voltage - Input (Min): 3V
Voltage - Output (Min/Fixed): 3.3V
auf Bestellung 75 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
auf Bestellung 97 Stücke:
LTC1475CS8-3.3#PBF LTC1475CS8-3.3#PBF Hersteller : Analog Devices, Inc. 14745fas.pdf Conv DC-DC 3V to 18V Step Down Single-Out 3.3V 0.3A 8-Pin SOIC N Tube