Produkte > ANALOG DEVICES, INC. > LTC1503CMS8-1.8#PBF
LTC1503CMS8-1.8#PBF
LTC1503CMS8-1.8#PBF Analog Devices, Inc.
1503f.pdf
Hersteller: Analog Devices, Inc.
Charge Pump STPDN 1.8V 100mA 8-Pin MSOP Tube
auf Bestellung 50 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 50
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LTC1503CMS8-1.8#PBF Analog Devices, Inc.
Description: IC REG CHG PUMP 1.8V 100MA 8MSOP, Packaging: Tube, Package / Case: 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width), Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Number of Outputs: 1, Function: Step-Down, Current - Output: 100mA, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Output Configuration: Positive, Frequency - Switching: 600kHz, Voltage - Input (Max): 6V, Topology: Charge Pump, Supplier Device Package: 8-MSOP, Synchronous Rectifier: No, Voltage - Input (Min): 2.4V, Voltage - Output (Min/Fixed): 1.8V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 198 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
LTC1503CMS8-1.8#PBF LTC1503CMS8-1.8#PBF Hersteller : Analog Devices Inc. 1503f.pdf Description: IC REG CHG PUMP 1.8V 100MA 8MSOP
Packaging: Tube
Package / Case: 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Number of Outputs: 1
Function: Step-Down
Current - Output: 100mA
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Output Configuration: Positive
Frequency - Switching: 600kHz
Voltage - Input (Max): 6V
Topology: Charge Pump
Supplier Device Package: 8-MSOP
Synchronous Rectifier: No
Voltage - Input (Min): 2.4V
Voltage - Output (Min/Fixed): 1.8V
auf Bestellung 296 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
LTC1503CMS8-1.8#PBF LTC1503CMS8-1.8#PBF Hersteller : Analog Devices, Inc. 1503f.pdf Charge Pump STPDN 1.8V 100mA 8-Pin MSOP Tube