Produkte > ANALOG DEVICES, INC. > LTC1514IS8-3.3#TRPBF
LTC1514IS8-3.3#TRPBF
LTC1514IS8-3.3#TRPBF Analog Devices, Inc.
151435f.pdf
Hersteller: Analog Devices, Inc.
Charge Pump STPUP/STPDN 3.3V 50mA 8-Pin SOIC N T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LTC1514IS8-3.3#TRPBF Analog Devices, Inc.
Description: IC REG CHARGE PUMP 3.3V 50MA 8SO, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Number of Outputs: 1, Function: Step-Up/Step-Down, Current - Output: 50mA, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Output Configuration: Positive, Frequency - Switching: 650kHz, Voltage - Input (Max): 8V, Topology: Charge Pump, Supplier Device Package: 8-SO, Synchronous Rectifier: No, Voltage - Input (Min): 2V, Voltage - Output (Min/Fixed): 3.3V.
Weitere Produktangebote LTC1514IS8-3.3#TRPBF
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LTC1514IS8-3.3#TRPBF LTC1514IS8-3.3#TRPBF Hersteller : Analog Devices Inc. 151435f.pdf Description: IC REG CHARGE PUMP 3.3V 50MA 8SO
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Number of Outputs: 1
Function: Step-Up/Step-Down
Current - Output: 50mA
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Output Configuration: Positive
Frequency - Switching: 650kHz
Voltage - Input (Max): 8V
Topology: Charge Pump
Supplier Device Package: 8-SO
Synchronous Rectifier: No
Voltage - Input (Min): 2V
Voltage - Output (Min/Fixed): 3.3V