Produkte > ANALOG DEVICES, INC. > LTC1517CS5-3.3#TRMPBF
LTC1517CS5-3.3#TRMPBF
LTC1517CS5-3.3#TRMPBF Analog Devices, Inc.
15173fs.pdf
Hersteller: Analog Devices, Inc.
Charge Pump STPUP 3.3V 15mA 5-Pin TSOT-23 T/R
Produktbewertung abgeben
Technische Details LTC1517CS5-3.3#TRMPBF Analog Devices, Inc.
Description: IC REG CHARGE PUMP 3.3V SOT23-5, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-74A, SOT-753, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Number of Outputs: 1, Function: Step-Up, Current - Output: 15mA, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA), Output Configuration: Positive, Frequency - Switching: 700kHz, Voltage - Input (Max): 4.4V, Topology: Charge Pump, Supplier Device Package: SOT-23-5, Synchronous Rectifier: No, Voltage - Input (Min): 2V, Voltage - Output (Min/Fixed): 3.3V.
Weitere Produktangebote LTC1517CS5-3.3#TRMPBF
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LTC1517CS5-3.3#TRMPBF LTC1517CS5-3.3#TRMPBF Hersteller : Analog Devices Inc. 15173fs.pdf Description: IC REG CHARGE PUMP 3.3V SOT23-5
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SC-74A, SOT-753
Number of Outputs: 1
Function: Step-Up
Current - Output: 15mA
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA)
Output Configuration: Positive
Frequency - Switching: 700kHz
Voltage - Input (Max): 4.4V
Topology: Charge Pump
Supplier Device Package: SOT-23-5
Synchronous Rectifier: No
Voltage - Input (Min): 2V
Voltage - Output (Min/Fixed): 3.3V
Produkt ist nicht verfügbar
LTC1517CS5-3.3#TRMPBF LTC1517CS5-3.3#TRMPBF Hersteller : Analog Devices 15173fs-3445781.pdf Switching Voltage Regulators uP, Reg 3.3V Ch Pump in a 5-Pin SOT-23 P