Produkte > ANALOG DEVICES, INC. > LTC1530CS8-2.8#PBF
LTC1530CS8-2.8#PBF
LTC1530CS8-2.8#PBF Analog Devices, Inc.
1530fa.pdf
Hersteller: Analog Devices, Inc.
DC/DC Cntrlr Single-OUT Step Down 350kHz 8-Pin SOIC N Tube
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LTC1530CS8-2.8#PBF Analog Devices, Inc.
Description: IC REG CTRLR INTEL 1OUT 8SOIC, Packaging: Tube, Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Voltage - Output: 2.8V, Mounting Type: Surface Mount, Number of Outputs: 1, Voltage - Input: 3.75V ~ 13.2V, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C, Applications: Controller, Intel Pentium® II, AMD-K6®-2, Supplier Device Package: 8-SO, Part Status: Active.
Weitere Produktangebote LTC1530CS8-2.8#PBF
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Tube
Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Voltage - Output: 2.8V
Mounting Type: Surface Mount
Number of Outputs: 1
Voltage - Input: 3.75V ~ 13.2V
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C