Produkte > ANALOG DEVICES, INC. > LTC1530IS8-1.9#TRPBF
LTC1530IS8-1.9#TRPBF
LTC1530IS8-1.9#TRPBF Analog Devices, Inc.
1530fa.pdf
Hersteller: Analog Devices, Inc.
DC/DC Cntrlr Single-OUT Step Down 350kHz 8-Pin SOIC N T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LTC1530IS8-1.9#TRPBF Analog Devices, Inc.
Description: IC REG CTRLR INTEL 1OUT 8SOIC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Voltage - Output: 1.9V, Mounting Type: Surface Mount, Number of Outputs: 1, Voltage - Input: 3.75V ~ 13.2V, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: Controller, Intel Pentium® II, AMD-K6®-2, Supplier Device Package: 8-SO, Part Status: Active.
Weitere Produktangebote LTC1530IS8-1.9#TRPBF
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Voltage - Output: 1.9V
Mounting Type: Surface Mount
Number of Outputs: 1
Voltage - Input: 3.75V ~ 13.2V
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C