Produkte > ANALOG DEVICES > LTC1682CMS8-3.3#PBF
LTC1682CMS8-3.3#PBF
LTC1682CMS8-3.3#PBF Analog Devices
168235fs-3124575.pdf
Hersteller: Analog Devices
Switching Voltage Regulators Doubler Ch Pumps w/ L N Lin Reg
auf Bestellung 200 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details LTC1682CMS8-3.3#PBF Analog Devices
Description: IC REG CHRG PUMP 3.3V 50MA 8MSOP, Packaging: Tube, Package / Case: 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width), Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Number of Outputs: 1, Function: Step-Up/Step-Down, Current - Output: 50mA, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA), Output Configuration: Positive, Frequency - Switching: 550kHz, Voltage - Input (Max): 4.4V, Topology: Charge Pump, Supplier Device Package: 8-MSOP, Synchronous Rectifier: No, Voltage - Input (Min): 1.8V, Voltage - Output (Min/Fixed): 3.3V, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LTC1682CMS8-3.3#PBF LTC1682CMS8-3.3#PBF Hersteller : Analog Devices Inc. 168235fs.pdf Description: IC REG CHRG PUMP 3.3V 50MA 8MSOP
Packaging: Tube
Package / Case: 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Number of Outputs: 1
Function: Step-Up/Step-Down
Current - Output: 50mA
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA)
Output Configuration: Positive
Frequency - Switching: 550kHz
Voltage - Input (Max): 4.4V
Topology: Charge Pump
Supplier Device Package: 8-MSOP
Synchronous Rectifier: No
Voltage - Input (Min): 1.8V
Voltage - Output (Min/Fixed): 3.3V
Part Status: Active
auf Bestellung 189 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
LTC1682CMS8-3.3#PBF LTC1682CMS8-3.3#PBF Hersteller : Analog Devices, Inc. 168235fs.pdf Charge Pump STPUP 3.3V 50mA 8-Pin MSOP Tube