Produkte > ANALOG DEVICES INC. > LTC1729CS8-8.2#PBF
LTC1729CS8-8.2#PBF
LTC1729CS8-8.2#PBF Analog Devices Inc.
1729f.pdf
Hersteller: Analog Devices Inc.
Description: IC BATT CHG LI-ION 2CELL 8SOIC
Packaging: Tube
Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Number of Cells: 2
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA)
Battery Chemistry: Lithium Ion
Supplier Device Package: 8-SO
Voltage - Supply (Max): 28V
Battery Pack Voltage: 8.2V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LTC1729CS8-8.2#PBF Analog Devices Inc.
Description: IC BATT CHG LI-ION 2CELL 8SOIC, Packaging: Tube, Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Number of Cells: 2, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA), Battery Chemistry: Lithium Ion, Supplier Device Package: 8-SO, Voltage - Supply (Max): 28V, Battery Pack Voltage: 8.2V.