Produkte > ANALOG DEVICES, INC. > LTC1731EMS8-8.2#PBF
LTC1731EMS8-8.2#PBF
LTC1731EMS8-8.2#PBF Analog Devices, Inc.
17318fs.pdf
Hersteller: Analog Devices, Inc.
Linear Battery Charger Controller Li-Ion/Li-Pol/NiCd/NiMH 500mA 8.2V 8-Pin MSOP Tube
auf Bestellung 3200 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 200
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LTC1731EMS8-8.2#PBF Analog Devices, Inc.
Description: IC BATT CHG MULT-CHEM 2CEL 8MSOP, Packaging: Tube, Package / Case: 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width), Number of Cells: 2, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Battery Chemistry: Multi-Chemistry, Supplier Device Package: 8-MSOP, Charge Current - Max: 500mA, Programmable Features: Timer, Voltage - Supply (Max): 12V, Battery Pack Voltage: 8.2V, Current - Charging: Constant - Programmable.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 120 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Packaging: Tube
Package / Case: 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Number of Cells: 2
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Battery Chemistry: Multi-Chemistry
Supplier Device Package: 8-MSOP
Charge Current - Max: 500mA
Programmable Features: Timer
Voltage - Supply (Max): 12V
Battery Pack Voltage: 8.2V
Current - Charging: Constant - Programmable
auf Bestellung 107 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
LTC1731EMS8-8.2#PBF LTC1731EMS8-8.2#PBF Hersteller : Analog Devices, Inc. 17318fs.pdf Linear Battery Charger Controller Li-Ion/Li-Pol/NiCd/NiMH 500mA 8.2V 8-Pin MSOP Tube