Produkte > ANALOG DEVICES > LTC1732EMS-4.2#PBF
LTC1732EMS-4.2#PBF
LTC1732EMS-4.2#PBF Analog Devices
1732fs-1269652.pdf
Hersteller: Analog Devices
Battery Management Lithium-Ion Lin Bat Chr Cntr
auf Bestellung 164 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LTC1732EMS-4.2#PBF Analog Devices
Description: IC BAT CHG MULT-CHEM 1CEL 10MSOP, Packaging: Tube, Package / Case: 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width), Number of Cells: 1, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Battery Chemistry: Multi-Chemistry, Supplier Device Package: 10-MSOP, Charge Current - Max: 585mA, Programmable Features: Timer, Voltage - Supply (Max): 12V, Battery Pack Voltage: 4.2V, Current - Charging: Constant - Programmable, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Tube
Package / Case: 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Number of Cells: 1
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Battery Chemistry: Multi-Chemistry
Supplier Device Package: 10-MSOP
Charge Current - Max: 585mA
Programmable Features: Timer
Voltage - Supply (Max): 12V
Battery Pack Voltage: 4.2V
Current - Charging: Constant - Programmable
Part Status: Active
auf Bestellung 195 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
LTC1732EMS-4.2#PBF LTC1732EMS-4.2#PBF Hersteller : Analog Devices, Inc. 1732fs.pdf Linear Battery Charger Controller Li-Ion/Li-Pol/NiCd/NiMH 2000mA 4.2V 10-Pin MSOP Tube