Produkte > ANALOG DEVICES INC. > LTC1732EMS-8.4#TRPBF
LTC1732EMS-8.4#TRPBF
LTC1732EMS-8.4#TRPBF Analog Devices Inc.
17328f.pdf
Hersteller: Analog Devices Inc.
Description: IC BAT CHG MULT-CHEM 2CEL 10MSOP
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Number of Cells: 2
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Battery Chemistry: Multi-Chemistry
Supplier Device Package: 10-MSOP
Charge Current - Max: 585mA
Programmable Features: Timer
Voltage - Supply (Max): 12V
Battery Pack Voltage: 8.4V
Current - Charging: Constant - Programmable
Part Status: Active
auf Bestellung 798 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LTC1732EMS-8.4#TRPBF Analog Devices Inc.
Description: IC BAT CHG MULT-CHEM 2CEL 10MSOP, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width), Number of Cells: 2, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Battery Chemistry: Multi-Chemistry, Supplier Device Package: 10-MSOP, Charge Current - Max: 585mA, Programmable Features: Timer, Voltage - Supply (Max): 12V, Battery Pack Voltage: 8.4V, Current - Charging: Constant - Programmable, Part Status: Active.
Weitere Produktangebote LTC1732EMS-8.4#TRPBF
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LTC1732EMS-8.4#TRPBF LTC1732EMS-8.4#TRPBF Hersteller : Analog Devices, Inc. 17328f.pdf Linear Battery Charger Controller Li-Ion/Li-Pol/NiCd/NiMH 2000mA 8.4V 10-Pin MSOP T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Reel (TR)
Number of Cells: 2
Mounting Type: Surface Mount
Charge Current - Max: 585mA
Programmable Features: Timer
Voltage - Supply (Max): 12V
Battery Pack Voltage: 8.4V