Produkte > ANALOG DEVICES, INC. > LTC1798CS8-2.5#TRPBF
LTC1798CS8-2.5#TRPBF
LTC1798CS8-2.5#TRPBF Analog Devices, Inc.
1798fc.pdf
Hersteller: Analog Devices, Inc.
V-Ref Precision 2.5V 10mA 8-Pin SOIC N T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LTC1798CS8-2.5#TRPBF Analog Devices, Inc.
Description: IC VREF SERIES 0.15% 8SOIC, Tolerance: ±0.15%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Temperature Coefficient: 40ppm/°C, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Voltage - Input: 2.7V ~ 12.6V, Reference Type: Series, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA), Current - Supply: 8.5µA, Supplier Device Package: 8-SO, Voltage - Output (Min/Fixed): 2.5V, Noise - 0.1Hz to 10Hz: 8µVp-p, Part Status: Active, Current - Output: 10 mA.
Weitere Produktangebote LTC1798CS8-2.5#TRPBF
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Tolerance: ±0.15%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Temperature Coefficient: 40ppm/°C
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Input: 2.7V ~ 12.6V
Reference Type: Series
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA)
Current - Supply: 8.5µA
Supplier Device Package: 8-SO
Voltage - Output (Min/Fixed): 2.5V
Noise - 0.1Hz to 10Hz: 8µVp-p
Part Status: Active
Current - Output: 10 mA
Produkt ist nicht verfügbar
Tolerance: ±0.15%
Packaging: Cut Tape (CT)
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Input: 2.7V ~ 12.6V
Reference Type: Series
Current - Supply: 8.5µA
Supplier Device Package: 8-SO
Noise - 0.1Hz to 10Hz: 8µVp-p
Part Status: Active
Current - Output: 10 mA