Produkte > ANALOG DEVICES > LTC2947IUHF-65#PBF
LTC2947IUHF-65#PBF
LTC2947IUHF-65#PBF Analog Devices
LTC2947-65.pdf
Hersteller: Analog Devices
Current & Power Monitors & Regulators 65A+ Power/Energy Monitor
auf Bestellung 2 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details LTC2947IUHF-65#PBF Analog Devices
Description: IC ENERGY MONITOR I2C/SPI 38QFN, Packaging: Tube, Package / Case: 38-PowerWFQFN, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Current - Supply: 6mA, Measurement Error: 1.2%, Voltage - I/O Low: 0.4V, Meter Type: Single Phase, Supplier Device Package: 38-QFN (5x7), Voltage - Supply: 4.75 V ~ 15 V.
Weitere Produktangebote LTC2947IUHF-65#PBF
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LTC2947IUHF-65#PBF Hersteller : Analog Devices, Inc. 2947fa.pdf Monitor 4.75V to 15V 38-Pin QFN EP Tube
auf Bestellung 3 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
auf Bestellung 3 Stücke:
Packaging: Tube
Package / Case: 38-PowerWFQFN
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Current - Supply: 6mA
Measurement Error: 1.2%
Voltage - I/O Low: 0.4V
Meter Type: Single Phase
Supplier Device Package: 38-QFN (5x7)
Voltage - Supply: 4.75 V ~ 15 V