Produkte > ANALOG DEVICES, INC. > LTC2947IUHF-65#TRPBF
LTC2947IUHF-65#TRPBF Analog Devices, Inc.
2947fa.pdf
Hersteller: Analog Devices, Inc.
Monitor 4.75V to 15V 38-Pin QFN EP T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LTC2947IUHF-65#TRPBF Analog Devices, Inc.
Description: IC ENERGY MONITOR I2C/SPI 38QFN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 38-PowerWFQFN, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Current - Supply: 6mA, Measurement Error: 1.2%, Voltage - I/O Low: 0.4V, Meter Type: Single Phase, Supplier Device Package: 38-QFN (5x7), Voltage - Supply: 4.75 V ~ 15 V.
Weitere Produktangebote LTC2947IUHF-65#TRPBF
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 38-PowerWFQFN
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Current - Supply: 6mA
Measurement Error: 1.2%
Voltage - I/O Low: 0.4V
Meter Type: Single Phase
Supplier Device Package: 38-QFN (5x7)
Voltage - Supply: 4.75 V ~ 15 V
Produkt ist nicht verfügbar
LTC2947IUHF-65#TRPBF LTC2947IUHF-65#TRPBF Hersteller : Analog Devices LTC2947-65.pdf Current & Power Monitors & Regulators 65A+ Power/Energy Monitor