Produkte > ANALOG DEVICES INC. > LTC3221EDC-3.3#TRPBF
LTC3221EDC-3.3#TRPBF
LTC3221EDC-3.3#TRPBF Analog Devices Inc.
3221f.pdf
Hersteller: Analog Devices Inc.
Description: IC REG CHARG PUMP 3.3V 60MA 6DFN
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 6-WFDFN Exposed Pad
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Number of Outputs: 1
Function: Step-Up
Current - Output: 60mA
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Output Configuration: Positive
Frequency - Switching: 600kHz
Voltage - Input (Max): 4.4V
Topology: Charge Pump
Supplier Device Package: 6-DFN (2x2)
Synchronous Rectifier: No
Voltage - Input (Min): 1.8V
Voltage - Output (Min/Fixed): 3.3V
Part Status: Active
auf Bestellung 1893 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LTC3221EDC-3.3#TRPBF Analog Devices Inc.
Description: IC REG CHARG PUMP 3.3V 60MA 6DFN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-WFDFN Exposed Pad, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Number of Outputs: 1, Function: Step-Up, Current - Output: 60mA, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Output Configuration: Positive, Frequency - Switching: 600kHz, Voltage - Input (Max): 4.4V, Topology: Charge Pump, Supplier Device Package: 6-DFN (2x2), Synchronous Rectifier: No, Voltage - Input (Min): 1.8V, Voltage - Output (Min/Fixed): 3.3V, Part Status: Active.
Weitere Produktangebote LTC3221EDC-3.3#TRPBF
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LTC3221EDC-3.3#TRPBF LTC3221EDC-3.3#TRPBF Hersteller : Analog Devices Inc. 3221f.pdf Description: IC REG CHARG PUMP 3.3V 60MA 6DFN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Number of Outputs: 1
Function: Step-Up
Current - Output: 60mA
Output Configuration: Positive
Frequency - Switching: 600kHz
Voltage - Input (Max): 4.4V
Topology: Charge Pump
Synchronous Rectifier: No
Voltage - Input (Min): 1.8V