Produkte > ANALOG DEVICES INC. > LTC3631IDD-3.3#PBF
LTC3631IDD-3.3#PBF
LTC3631IDD-3.3#PBF Analog Devices Inc.
3631fe.pdf
Hersteller: Analog Devices Inc.
Description: IC REG BUCK 3.3V 100MA 8DFN
Packaging: Tube
Package / Case: 8-WFDFN Exposed Pad
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Number of Outputs: 1
Function: Step-Down
Current - Output: 100mA
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TJ)
Output Configuration: Positive or Negative
Voltage - Input (Max): 45V
Topology: Buck
Supplier Device Package: 8-DFN (3x3)
Synchronous Rectifier: Yes
Voltage - Input (Min): 4.5V
Voltage - Output (Min/Fixed): 3.3V
auf Bestellung 414 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LTC3631IDD-3.3#PBF Analog Devices Inc.
Description: IC REG BUCK 3.3V 100MA 8DFN, Packaging: Tube, Package / Case: 8-WFDFN Exposed Pad, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Number of Outputs: 1, Function: Step-Down, Current - Output: 100mA, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TJ), Output Configuration: Positive or Negative, Voltage - Input (Max): 45V, Topology: Buck, Supplier Device Package: 8-DFN (3x3), Synchronous Rectifier: Yes, Voltage - Input (Min): 4.5V, Voltage - Output (Min/Fixed): 3.3V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LTC3631IDD-3.3#PBF LTC3631IDD-3.3#PBF Hersteller : Analog Devices 3631fe-3125911.pdf Switching Voltage Regulators High Efficiency, High Voltage 100mA Synchronous Step-Down Converter
auf Bestellung 121 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
LTC3631IDD-3.3#PBF LTC3631IDD-3.3#PBF Hersteller : Analog Devices, Inc. 3631fe.pdf Conv DC-DC 4.5V to 45V Synchronous Step Down Single-Out 3.3V 0.1A 8-Pin DFN EP Tube