Produkte > ANALOG DEVICES > LTC3807HUDC#PBF
LTC3807HUDC#PBF
LTC3807HUDC#PBF Analog Devices
3807fa.pdf
Hersteller: Analog Devices
Switching Voltage Regulators L IQ, Sync Buck Cntr w/ 24V Out V Capabi
auf Bestellung 82 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LTC3807HUDC#PBF Analog Devices
Description: IC REG CTRLR BUCK 20QFN, Packaging: Tube, Package / Case: 20-WFQFN Exposed Pad, Output Type: Transistor Driver, Mounting Type: Surface Mount, Function: Step-Down, Operating Temperature: -40°C ~ 150°C (TJ), Output Configuration: Positive, Frequency - Switching: 50kHz ~ 900kHz, Topology: Buck, Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 4V ~ 38V, Supplier Device Package: 20-QFN (3x4), Synchronous Rectifier: Yes, Control Features: Current Limit, Enable, Frequency Control, Soft Start, Tracking, Output Phases: 1, Duty Cycle (Max): 99%, Clock Sync: No, Part Status: Active, Number of Outputs: 1.
Packaging: Tube
Package / Case: 20-WFQFN Exposed Pad
Function: Step-Down
Operating Temperature: -40°C ~ 150°C (TJ)
Output Configuration: Positive
Frequency - Switching: 50kHz ~ 900kHz
Topology: Buck
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 4V ~ 38V
Supplier Device Package: 20-QFN (3x4)
Output Phases: 1
Duty Cycle (Max): 99%