Produkte > ANALOG DEVICES INC. > LTC3807IFE#TRPBF
LTC3807IFE#TRPBF
LTC3807IFE#TRPBF Analog Devices Inc.
3807fa.pdf
Hersteller: Analog Devices Inc.
Description: IC REG CTRLR BUCK 20TSSOP
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad
Function: Step-Down
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TJ)
Output Configuration: Positive
Frequency - Switching: 50kHz ~ 900kHz
Topology: Buck
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 4V ~ 38V
Supplier Device Package: 20-TSSOP-EP
Output Phases: 1
Duty Cycle (Max): 99%
Clock Sync: No
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LTC3807IFE#TRPBF Analog Devices Inc.
Description: IC REG CTRLR BUCK 20TSSOP, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad, Output Type: Transistor Driver, Mounting Type: Surface Mount, Function: Step-Down, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TJ), Output Configuration: Positive, Frequency - Switching: 50kHz ~ 900kHz, Topology: Buck, Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 4V ~ 38V, Supplier Device Package: 20-TSSOP-EP, Synchronous Rectifier: Yes, Control Features: Current Limit, Enable, Frequency Control, Soft Start, Tracking, Output Phases: 1, Duty Cycle (Max): 99%, Clock Sync: No, Part Status: Active, Number of Outputs: 1.
Weitere Produktangebote LTC3807IFE#TRPBF
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LTC3807IFE#TRPBF LTC3807IFE#TRPBF Hersteller : Analog Devices 3807fa.pdf Switching Voltage Regulators L IQ, Sync Buck Cntr w/ 24V Out V Capabi