Produkte > ANALOG DEVICES, INC. > LTC3900IS8#PBF
LTC3900IS8#PBF
LTC3900IS8#PBF Analog Devices, Inc.
3900fb.pdf
Hersteller: Analog Devices, Inc.
Driver 2A 2-OUT Inv/Non-Inv 8-Pin SOIC N Tube
auf Bestellung 1600 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 100
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LTC3900IS8#PBF Analog Devices, Inc.
Description: IC GATE DRVR LOW-SIDE 8SOIC, Packaging: Tube, Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TJ), Voltage - Supply: 4.5V ~ 11V, Input Type: Inverting, Non-Inverting, Supplier Device Package: 8-SO, Rise / Fall Time (Typ): 15ns, 15ns, Channel Type: Synchronous, Driven Configuration: Low-Side, Number of Drivers: 2, Gate Type: N-Channel MOSFET, Current - Peak Output (Source, Sink): 2A, 2A, DigiKey Programmable: Not Verified.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LTC3900IS8#PBF LTC3900IS8#PBF Hersteller : Analog Devices, Inc. 3900fb.pdf Driver 2A 2-OUT Inv/Non-Inv 8-Pin SOIC N Tube
auf Bestellung 45 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 14
auf Bestellung 44 Stücke:
Mindestbestellmenge: 14
Packaging: Tube
Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TJ)
Voltage - Supply: 4.5V ~ 11V
Number of Drivers: 2
Gate Type: N-Channel MOSFET
Current - Peak Output (Source, Sink): 2A, 2A
DigiKey Programmable: Not Verified
auf Bestellung 747 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
auf Bestellung 95 Stücke: