Produkte > ANALOG DEVICES, INC. > LTC3900IS8#TRPBF
LTC3900IS8#TRPBF
LTC3900IS8#TRPBF Analog Devices, Inc.
3900fb.pdf
Hersteller: Analog Devices, Inc.
Driver 2A 2-OUT Inv/Non-Inv 8-Pin SOIC N T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LTC3900IS8#TRPBF Analog Devices, Inc.
Description: IC GATE DRVR LOW-SIDE 8SOIC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TJ), Voltage - Supply: 4.5V ~ 11V, Input Type: Inverting, Non-Inverting, Supplier Device Package: 8-SO, Rise / Fall Time (Typ): 15ns, 15ns, Channel Type: Synchronous, Driven Configuration: Low-Side, Number of Drivers: 2, Gate Type: N-Channel MOSFET, Current - Peak Output (Source, Sink): 2A, 2A, DigiKey Programmable: Not Verified.
Weitere Produktangebote LTC3900IS8#TRPBF
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TJ)
Voltage - Supply: 4.5V ~ 11V
Input Type: Inverting, Non-Inverting
Supplier Device Package: 8-SO
Rise / Fall Time (Typ): 15ns, 15ns
Channel Type: Synchronous
Driven Configuration: Low-Side
Number of Drivers: 2
Gate Type: N-Channel MOSFET
Current - Peak Output (Source, Sink): 2A, 2A