Produkte > ANALOG DEVICES, INC. > LTC4050EMS-4.1#TRPBF
LTC4050EMS-4.1#TRPBF
LTC4050EMS-4.1#TRPBF Analog Devices, Inc.
4050f.pdf
Hersteller: Analog Devices, Inc.
Linear Battery Charger Li-Ion/Li-Pol 2000mA 4.1V 10-Pin MSOP T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LTC4050EMS-4.1#TRPBF Analog Devices, Inc.
Description: IC BATT CHG LI-ION 1CELL 10MSOP, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width), Number of Cells: 1, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Battery Chemistry: Lithium Ion, Supplier Device Package: 10-MSOP, Programmable Features: Timer, Voltage - Supply (Max): 10V, Battery Pack Voltage: 4.1V, Current - Charging: Constant - Programmable, Part Status: Active.
Weitere Produktangebote LTC4050EMS-4.1#TRPBF
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Number of Cells: 1
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Battery Chemistry: Lithium Ion
Supplier Device Package: 10-MSOP
Programmable Features: Timer
Voltage - Supply (Max): 10V
Battery Pack Voltage: 4.1V