Produkte > ANALOG DEVICES INC. > LTC4050EMS-4.2#PBF
LTC4050EMS-4.2#PBF
LTC4050EMS-4.2#PBF Analog Devices Inc.
4050f.pdf
Hersteller: Analog Devices Inc.
Description: IC BATT CNTRL LI-ION 1CEL 10MSOP
Packaging: Tube
Package / Case: 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Number of Cells: 1
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Battery Chemistry: Lithium Ion
Supplier Device Package: 10-MSOP
Programmable Features: Timer
Voltage - Supply (Max): 10V
Battery Pack Voltage: 4.2V
Current - Charging: Constant - Programmable
Part Status: Active
auf Bestellung 23 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LTC4050EMS-4.2#PBF Analog Devices Inc.
Description: IC BATT CNTRL LI-ION 1CEL 10MSOP, Packaging: Tube, Package / Case: 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width), Number of Cells: 1, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Battery Chemistry: Lithium Ion, Supplier Device Package: 10-MSOP, Programmable Features: Timer, Voltage - Supply (Max): 10V, Battery Pack Voltage: 4.2V, Current - Charging: Constant - Programmable, Part Status: Active.
Weitere Produktangebote LTC4050EMS-4.2#PBF
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LTC4050EMS-4.2#PBF LTC4050EMS-4.2#PBF Hersteller : Analog Devices, Inc. 4050f.pdf Linear Battery Charger Li-Ion/Li-Pol 2000mA 4.2V 10-Pin MSOP Tube