Produkte > ANALOG DEVICES, INC. > LTC4065LEDC-4.1#TRPBF
LTC4065LEDC-4.1#TRPBF
LTC4065LEDC-4.1#TRPBF Analog Devices, Inc.
ltc4065l-4065lx-4065l-4.1-4065lx-4.1.pdf
Hersteller: Analog Devices, Inc.
Linear Battery Charger Li-Ion/Li-Pol 250mA 4.1V 6-Pin DFN EP T/R
auf Bestellung 2500 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LTC4065LEDC-4.1#TRPBF Analog Devices, Inc.
Description: IC BATT CHG LI-ION 1CELL 6DFN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-WFDFN Exposed Pad, Number of Cells: 1, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Battery Chemistry: Lithium Ion, Supplier Device Package: 6-DFN (2x2), Charge Current - Max: 250mA, Voltage - Supply (Max): 5.5V, Battery Pack Voltage: 4.1V, Current - Charging: Constant - Programmable, Part Status: Active.
Weitere Produktangebote LTC4065LEDC-4.1#TRPBF
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LTC4065LEDC-4.1#TRPBF LTC4065LEDC-4.1#TRPBF Hersteller : Analog Devices, Inc. ltc4065l-4065lx-4065l-4.1-4065lx-4.1.pdf Linear Battery Charger Li-Ion/Li-Pol 250mA 4.1V 6-Pin DFN EP T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-WFDFN Exposed Pad
Number of Cells: 1
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Battery Chemistry: Lithium Ion
Supplier Device Package: 6-DFN (2x2)
Charge Current - Max: 250mA
Voltage - Supply (Max): 5.5V
Battery Pack Voltage: 4.1V
Current - Charging: Constant - Programmable
Part Status: Active
Produkt ist nicht verfügbar
LTC4065LEDC-4.1#TRPBF LTC4065LEDC-4.1#TRPBF Hersteller : Analog Devices LTC4065L_4065LX_4065L_4_1_4065LX_4_1-1509680.pdf Battery Management St&alone 250mA Li-Ion Bat Chr in 2 2