Produkte > ANALOG DEVICES, INC. > LTC4069EDC-4.4#TRMPBF
LTC4069EDC-4.4#TRMPBF
LTC4069EDC-4.4#TRMPBF Analog Devices, Inc.
388downloaddocument.donavidh0c1c1003c1037c1078c1088p25553d16158.dona.pdf
Hersteller: Analog Devices, Inc.
Linear Battery Charger Li-Ion/Li-Pol 750mA 4.4V 6-Pin DFN EP T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LTC4069EDC-4.4#TRMPBF Analog Devices, Inc.
Description: IC BATT CHG LI-ION 1CELL 6DFN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-WFDFN Exposed Pad, Number of Cells: 1, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Battery Chemistry: Lithium Ion, Supplier Device Package: 6-DFN (2x2), Charge Current - Max: 750mA, Voltage - Supply (Max): 5.5V, Battery Pack Voltage: 4.4V, Current - Charging: Constant - Programmable, Part Status: Active.
Weitere Produktangebote LTC4069EDC-4.4#TRMPBF
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-WFDFN Exposed Pad
Number of Cells: 1
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Battery Chemistry: Lithium Ion
Supplier Device Package: 6-DFN (2x2)
Charge Current - Max: 750mA
Voltage - Supply (Max): 5.5V
Battery Pack Voltage: 4.4V
Current - Charging: Constant - Programmable
Part Status: Active
Produkt ist nicht verfügbar
LTC4069EDC-4.4#TRMPBF LTC4069EDC-4.4#TRMPBF Hersteller : Analog Devices 406944fa-2955069.pdf Battery Management St&alone 750mA Li-Ion Bat Chr in 2 2