Produkte > ANALOG DEVICES, INC. > LTC4120EUD-4.2#TRPBF
LTC4120EUD-4.2#TRPBF
LTC4120EUD-4.2#TRPBF Analog Devices, Inc.
ltc4120-4120-4.2.pdf
Hersteller: Analog Devices, Inc.
Single Mode Wireless Power Receiver 16-Pin QFN EP
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LTC4120EUD-4.2#TRPBF Analog Devices, Inc.
Description: IC BATT CHG LI-ION 1CELL 16QFN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 16-WFQFN Exposed Pad, Number of Cells: 1, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TJ), Battery Chemistry: Lithium Ion/Polymer, Supplier Device Package: 16-QFN (3x3), Charge Current - Max: 400mA, Voltage - Supply (Max): 40V, Battery Pack Voltage: 4.2V, Current - Charging: Constant - Programmable.
Weitere Produktangebote LTC4120EUD-4.2#TRPBF
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 16-WFQFN Exposed Pad
Number of Cells: 1
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TJ)
Battery Chemistry: Lithium Ion/Polymer
Supplier Device Package: 16-QFN (3x3)
Charge Current - Max: 400mA
Voltage - Supply (Max): 40V
Battery Pack Voltage: 4.2V
Current - Charging: Constant - Programmable
Produkt ist nicht verfügbar
LTC4120EUD-4.2#TRPBF LTC4120EUD-4.2#TRPBF Hersteller : Analog Devices LTC4120_4120_4_2-1517499.pdf Wireless Charging ICs Wireless Pwr Rcv & 400mA Buck Bat Chr