Produkte > ANALOG DEVICES, INC. > LTC4126EV-10#TRPBF
LTC4126EV-10#TRPBF
LTC4126EV-10#TRPBF Analog Devices, Inc.
ltc4126.pdf
Hersteller: Analog Devices, Inc.
Linear Battery Charger Li-Ion 7.5mA 4.2V/4.35V 12-Pin LQFN EP T/R
auf Bestellung 25000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LTC4126EV-10#TRPBF Analog Devices, Inc.
Description: IC BATT CHG LI-ION 1CELL 12LQFN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 12-VFQFN Exposed Pad, Number of Cells: 1, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -20°C ~ 85°C (TJ), Battery Chemistry: Lithium Ion, Supplier Device Package: 12-LQFN (2x2), Charge Current - Max: 10mA, Programmable Features: Voltage, Fault Protection: Undervoltage, Voltage - Supply (Max): 5.5V, Battery Pack Voltage: 4.2V, Current - Charging: Constant.
Weitere Produktangebote LTC4126EV-10#TRPBF
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 12-VFQFN Exposed Pad
Number of Cells: 1
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -20°C ~ 85°C (TJ)
Battery Chemistry: Lithium Ion
Supplier Device Package: 12-LQFN (2x2)
Charge Current - Max: 10mA
Programmable Features: Voltage
Fault Protection: Undervoltage
Voltage - Supply (Max): 5.5V
Battery Pack Voltage: 4.2V
Current - Charging: Constant
Produkt ist nicht verfügbar
LTC4126EV-10#TRPBF LTC4126EV-10#TRPBF Hersteller : Analog Devices LTC4126_10-3126020.pdf Battery Management 10mA Wireless Li-Ion Charger with 1.2V S