Produkte > ANALOG DEVICES, INC. > LTC6101VHVBHS5#TRMPBF
LTC6101VHVBHS5#TRMPBF
LTC6101VHVBHS5#TRMPBF Analog Devices, Inc.
26091441920825807277.pdf
Hersteller: Analog Devices, Inc.
SP Amp Current Sense Amp Single 60V 5-Pin TSOT-23 T/R
auf Bestellung 1500 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LTC6101VHVBHS5#TRMPBF Analog Devices, Inc.
Description: IC CURR SENSE 1 CIRCUIT TSOT23-5, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5, Mounting Type: Surface Mount, Amplifier Type: Current Sense, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Current - Supply: 350µA, Gain Bandwidth Product: 200 kHz, Current - Input Bias: 100 nA, Voltage - Input Offset: 150 µV, Supplier Device Package: TSOT-23-5, Number of Circuits: 1, Current - Output / Channel: 1 mA, Voltage - Supply Span (Min): 5 V, Voltage - Supply Span (Max): 100 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5
Mounting Type: Surface Mount
Amplifier Type: Current Sense
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Current - Supply: 350µA
Gain Bandwidth Product: 200 kHz
Current - Input Bias: 100 nA
Voltage - Input Offset: 150 µV
Supplier Device Package: TSOT-23-5
Number of Circuits: 1
Current - Output / Channel: 1 mA
Voltage - Supply Span (Min): 5 V
Voltage - Supply Span (Max): 100 V
auf Bestellung 2500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
auf Bestellung 61 Stücke:
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Amplifier Type: Current Sense
Current - Supply: 350µA
Current - Input Bias: 100 nA
Voltage - Input Offset: 150 µV
Number of Circuits: 1