Produkte > ANALOG DEVICES, INC. > LTC6101VHVCHS5#TRMPBF
LTC6101VHVCHS5#TRMPBF
LTC6101VHVCHS5#TRMPBF Analog Devices, Inc.
26091441920825807277.pdf
Hersteller: Analog Devices, Inc.
SP Amp Current Sense Amp Single 60V 5-Pin TSOT-23 T/R
auf Bestellung 9000 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details LTC6101VHVCHS5#TRMPBF Analog Devices, Inc.
Description: IC CURR SENSE 1 CIRCUIT TSOT23-5, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5, Mounting Type: Surface Mount, Amplifier Type: Current Sense, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Current - Supply: 350µA, Gain Bandwidth Product: 200 kHz, Current - Input Bias: 100 nA, Voltage - Input Offset: 400 µV, Supplier Device Package: TSOT-23-5, Number of Circuits: 1, Current - Output / Channel: 1 mA, Voltage - Supply Span (Min): 5 V, Voltage - Supply Span (Max): 100 V.
Amplifier Type: Current Sense
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Current - Supply: 350µA
Gain Bandwidth Product: 200 kHz
Current - Input Bias: 100 nA
Voltage - Input Offset: 400 µV
Supplier Device Package: TSOT-23-5
Number of Circuits: 1
Current - Output / Channel: 1 mA
Voltage - Supply Span (Min): 5 V
Voltage - Supply Span (Max): 100 V
auf Bestellung 500 Stücke:
Mindestbestellmenge: 500
auf Bestellung 869 Stücke:
Amplifier Type: Current Sense
Current - Supply: 350µA
Current - Input Bias: 100 nA
Voltage - Input Offset: 400 µV
Number of Circuits: 1
auf Bestellung 723 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
LTC6101VHVCHS5#TRMPBF LTC6101VHVCHS5#TRMPBF Hersteller : Analog Devices, Inc. 26091441920825807277.pdf SP Amp Current Sense Amp Single 60V 5-Pin TSOT-23 T/R