Produkte > ANALOG DEVICES INC. > LTC6605CDJC-14#TRPBF
LTC6605CDJC-14#TRPBF
LTC6605CDJC-14#TRPBF Analog Devices Inc.
660514f.pdf
Hersteller: Analog Devices Inc.
Description: IC FILTER 5MHZ ANTIALIASNG 22DFN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 22-WFDFN Exposed Pad
Filter Type: Antialiasing
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Supply: 2.7V ~ 5.25V
Number of Filters: 2
Filter Order: 2nd
Frequency - Cutoff or Center: 5MHz
Supplier Device Package: 22-DFN (6x3)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LTC6605CDJC-14#TRPBF Analog Devices Inc.
Description: IC FILTER 5MHZ ANTIALIASNG 22DFN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 22-WFDFN Exposed Pad, Filter Type: Antialiasing, Mounting Type: Surface Mount, Voltage - Supply: 2.7V ~ 5.25V, Number of Filters: 2, Filter Order: 2nd, Frequency - Cutoff or Center: 5MHz, Supplier Device Package: 22-DFN (6x3).
Weitere Produktangebote LTC6605CDJC-14#TRPBF
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LTC6605CDJC-14#TRPBF LTC6605CDJC-14#TRPBF Hersteller : Analog Devices / Linear Technology 660514f-1269938.pdf Differential Amplifiers Dual Matched Low Distortion 14MHz Filter/Amplifier