Produkte > ANALOG DEVICES INC. > LTC6652AHLS8-4.096#PBF
LTC6652AHLS8-4.096#PBF
LTC6652AHLS8-4.096#PBF Analog Devices Inc.
6652fg.pdf
Hersteller: Analog Devices Inc.
Description: IC VREF SERIES 0.05% 8CLCC
Tolerance: ±0.05%
Packaging: Tray
Package / Case: 8-CLCC
Temperature Coefficient: 5ppm/°C
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Input: 4.396V ~ 13.2V
Reference Type: Series
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Current - Supply: 560µA
Supplier Device Package: 8-CLCC (5x5)
Voltage - Output (Min/Fixed): 4.096V
Noise - 0.1Hz to 10Hz: 2.3ppmp-p
Part Status: Active
Current - Output: 5 mA
auf Bestellung 15 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LTC6652AHLS8-4.096#PBF Analog Devices Inc.
Description: IC VREF SERIES 0.05% 8CLCC, Tolerance: ±0.05%, Packaging: Tray, Package / Case: 8-CLCC, Temperature Coefficient: 5ppm/°C, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Voltage - Input: 4.396V ~ 13.2V, Reference Type: Series, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), Current - Supply: 560µA, Supplier Device Package: 8-CLCC (5x5), Voltage - Output (Min/Fixed): 4.096V, Noise - 0.1Hz to 10Hz: 2.3ppmp-p, Part Status: Active, Current - Output: 5 mA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LTC6652AHLS8-4.096#PBF Hersteller : Analog Devices, Inc. 139865801854878341730.pdf V-Ref Precision 4.096V 5mA 8-Pin CLCC Tray
auf Bestellung 73 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 11
auf Bestellung 73 Stücke:
Mindestbestellmenge: 11