Produkte > ANALOG DEVICES, INC. > LTC6652BHLS8-2.5#PBF
LTC6652BHLS8-2.5#PBF Analog Devices, Inc.
139865801854878341730.pdf
Hersteller: Analog Devices, Inc.
V-Ref Precision 2.5V 5mA 8-Pin CLCC Tray
auf Bestellung 576 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 576
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LTC6652BHLS8-2.5#PBF Analog Devices, Inc.
Description: IC VREF SERIES 0.1% 8CLCC, Tolerance: ±0.1%, Packaging: Tray, Package / Case: 8-CLCC, Temperature Coefficient: 8ppm/°C, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Voltage - Input: 2.8V ~ 13.2V, Reference Type: Series, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), Current - Supply: 560µA, Supplier Device Package: 8-CLCC (5x5), Voltage - Output (Min/Fixed): 2.5V, Noise - 0.1Hz to 10Hz: 2.1ppmp-p, Part Status: Active, Current - Output: 5 mA.
Weitere Produktangebote LTC6652BHLS8-2.5#PBF
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LTC6652BHLS8-2.5#PBF Hersteller : Analog Devices, Inc. 139865801854878341730.pdf V-Ref Precision 2.5V 5mA 8-Pin CLCC Tray
Produkt ist nicht verfügbar
Tolerance: ±0.1%
Packaging: Tray
Package / Case: 8-CLCC
Temperature Coefficient: 8ppm/°C
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Input: 2.8V ~ 13.2V
Reference Type: Series
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Current - Supply: 560µA
Supplier Device Package: 8-CLCC (5x5)
Voltage - Output (Min/Fixed): 2.5V
Noise - 0.1Hz to 10Hz: 2.1ppmp-p
Part Status: Active
Current - Output: 5 mA