Produkte > ANALOG DEVICES INC. > LTC6652BHMS8-1.25#TRPBF
LTC6652BHMS8-1.25#TRPBF
LTC6652BHMS8-1.25#TRPBF Analog Devices Inc.
6652fg.pdf
Hersteller: Analog Devices Inc.
Description: IC VREF SERIES 0.1% 8MSOP
Tolerance: ±0.1%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Temperature Coefficient: 10ppm/°C
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Input: 2.7V ~ 13.2V
Reference Type: Series
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Current - Supply: 560µA
Supplier Device Package: 8-MSOP
Voltage - Output (Min/Fixed): 1.25V
Noise - 0.1Hz to 10Hz: 2.4ppmp-p
Part Status: Active
Current - Output: 5 mA
auf Bestellung 2500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LTC6652BHMS8-1.25#TRPBF Analog Devices Inc.
Description: IC VREF SERIES 0.1% 8MSOP, Tolerance: ±0.1%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width), Temperature Coefficient: 10ppm/°C, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Voltage - Input: 2.7V ~ 13.2V, Reference Type: Series, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), Current - Supply: 560µA, Supplier Device Package: 8-MSOP, Voltage - Output (Min/Fixed): 1.25V, Noise - 0.1Hz to 10Hz: 2.4ppmp-p, Part Status: Active, Current - Output: 5 mA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LTC6652BHMS8-1.25#TRPBF LTC6652BHMS8-1.25#TRPBF Hersteller : Analog Devices, Inc. 139865801854878341730.pdf V-Ref Precision 1.25V 5mA 8-Pin MSOP T/R
auf Bestellung 2500 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2500
Tolerance: ±0.1%
Packaging: Cut Tape (CT)
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Input: 2.7V ~ 13.2V
Reference Type: Series
Current - Supply: 560µA
Part Status: Active
Current - Output: 5 mA
Mindestbestellmenge: 2
Produkt ist nicht verfügbar