Produkte > ANALOG DEVICES, INC. > LTC6655BHMS8-3.3#TRPBF
LTC6655BHMS8-3.3#TRPBF
LTC6655BHMS8-3.3#TRPBF Analog Devices, Inc.
ltc6655-6655ln.pdf
Hersteller: Analog Devices, Inc.
V-Ref Fixed 3.3V 5mA 8-Pin MSOP T/R
auf Bestellung 2500 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LTC6655BHMS8-3.3#TRPBF Analog Devices, Inc.
Description: IC VREF SERIES 0.025% 8MSOP, Tolerance: ±0.025%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width), Temperature Coefficient: 2ppm/°C, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Voltage - Input: 13.2V, Reference Type: Series, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), Current - Supply: 7.5mA, Supplier Device Package: 8-MSOP, Voltage - Output (Min/Fixed): 3.3V, Noise - 0.1Hz to 10Hz: 0.25ppmp-p, Noise - 10Hz to 10kHz: 0.67ppmrms, Current - Output: 5 mA.
Weitere Produktangebote LTC6655BHMS8-3.3#TRPBF
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LTC6655BHMS8-3.3#TRPBF LTC6655BHMS8-3.3#TRPBF Hersteller : Analog Devices, Inc. ltc6655-6655ln.pdf V-Ref Fixed 3.3V 5mA 8-Pin MSOP T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Tolerance: ±0.025%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Temperature Coefficient: 2ppm/°C
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Input: 13.2V
Reference Type: Series
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Current - Supply: 7.5mA
Supplier Device Package: 8-MSOP
Voltage - Output (Min/Fixed): 3.3V
Noise - 0.1Hz to 10Hz: 0.25ppmp-p
Noise - 10Hz to 10kHz: 0.67ppmrms
Current - Output: 5 mA
Produkt ist nicht verfügbar
LTC6655BHMS8-3.3#TRPBF LTC6655BHMS8-3.3#TRPBF Hersteller : Analog Devices ltc6655_6655ln-3126033.pdf Voltage References 0.25ppm N, L Drift Prec Refs