Produkte > ANALOG DEVICES, INC. > LTC6655CHLS8-4.096#PBF
LTC6655CHLS8-4.096#PBF
LTC6655CHLS8-4.096#PBF Analog Devices, Inc.
ltc6655-6655ln.pdf
Hersteller: Analog Devices, Inc.
V-Ref Fixed 4.096V 5mA 8-Pin CLLCC Tray
auf Bestellung 294 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 8
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LTC6655CHLS8-4.096#PBF Analog Devices, Inc.
Description: IC VREF SERIES 0.05% 8CLCC, Tolerance: ±0.05%, Packaging: Tray, Package / Case: 8-CLCC, Temperature Coefficient: 5ppm/°C, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Voltage - Input: 13.2V, Reference Type: Series, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), Current - Supply: 7.5mA, Supplier Device Package: 8-CLCC (5x5), Voltage - Output (Min/Fixed): 4.096V, Noise - 0.1Hz to 10Hz: 0.25ppmp-p, Noise - 10Hz to 10kHz: 0.67ppmrms, Part Status: Active, Current - Output: 5 mA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LTC6655CHLS8-4.096#PBF LTC6655CHLS8-4.096#PBF Hersteller : Analog Devices, Inc. ltc6655-6655ln.pdf V-Ref Fixed 4.096V 5mA 8-Pin CLLCC Tray
auf Bestellung 294 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 8
LTC6655CHLS8-4.096#PBF LTC6655CHLS8-4.096#PBF Hersteller : Analog Devices ltc6655-6655ln.pdf Voltage References 0.25ppm N, L Drift Prec Refs
auf Bestellung 937 Stücke:
Tolerance: ±0.05%
Packaging: Tray
Package / Case: 8-CLCC
Temperature Coefficient: 5ppm/°C
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Input: 13.2V
Reference Type: Series
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Current - Supply: 7.5mA
Supplier Device Package: 8-CLCC (5x5)
Voltage - Output (Min/Fixed): 4.096V
Noise - 0.1Hz to 10Hz: 0.25ppmp-p
Noise - 10Hz to 10kHz: 0.67ppmrms
Part Status: Active
Current - Output: 5 mA
auf Bestellung 889 Stücke:
Produkt ist nicht verfügbar