Produkte > ANALOG DEVICES INC. > LTC6905CS5-100#TRMPBF
LTC6905CS5-100#TRMPBF
LTC6905CS5-100#TRMPBF Analog Devices Inc.
6905xfa.pdf
Hersteller: Analog Devices Inc.
Description: IC OSC SILICON 100MHZ SOT-23-5
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 100MHz
Type: Oscillator, Silicon
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 2.7V ~ 5.5V
Supplier Device Package: TSOT-23-5
Part Status: Active
Current - Supply: 8 mA
auf Bestellung 482 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LTC6905CS5-100#TRMPBF Analog Devices Inc.
Description: IC OSC SILICON 100MHZ SOT-23-5, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5, Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 100MHz, Type: Oscillator, Silicon, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 2.7V ~ 5.5V, Supplier Device Package: TSOT-23-5, Part Status: Active, Current - Supply: 8 mA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 285 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
LTC6905CS5-100#TRMPBF LTC6905CS5-100#TRMPBF Hersteller : Analog Devices, Inc. 6905xfa.pdf Silicon Oscillator 25MHz/ 50MHz/ 100MHz- CMOS 5-Pin TSOT-23 T/R
Produkt ist nicht verfügbar
LTC6905CS5-100#TRMPBF LTC6905CS5-100#TRMPBF Hersteller : Analog Devices Inc. 6905xfa.pdf Description: IC OSC SILICON 100MHZ SOT-23-5
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 100MHz
Type: Oscillator, Silicon
Voltage - Supply: 2.7V ~ 5.5V
Part Status: Active
Current - Supply: 8 mA