Produkte > ANALOG DEVICES INC. > LTC6905CS5-80#TRM
LTC6905CS5-80#TRM
LTC6905CS5-80#TRM Analog Devices Inc.
6905xfa.pdf
Hersteller: Analog Devices Inc.
Description: IC OSC SILICON 80MHZ SOT-23-5
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 80MHz
Type: Oscillator, Silicon
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 2.7V ~ 5.5V
Supplier Device Package: TSOT-23-5
Current - Supply: 7 mA