Produkte > ANALOG DEVICES, INC. > LTC695CSW-3.3#TRPBF
LTC695CSW-3.3#TRPBF
LTC695CSW-3.3#TRPBF Analog Devices, Inc.
69453fa.pdf
Hersteller: Analog Devices, Inc.
Processor Supervisor 2.9V 1 Active High/Active Low 16-Pin SOIC W T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LTC695CSW-3.3#TRPBF Analog Devices, Inc.
Description: IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 16SOIC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Output: Open Drain or Open Collector, Type: Simple Reset/Power-On Reset, Reset: Active High/Active Low, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA), Number of Voltages Monitored: 1, Reset Timeout: 140ms Minimum, Voltage - Threshold: 2.9V, Supplier Device Package: 16-SO, DigiKey Programmable: Not Verified.
Weitere Produktangebote LTC695CSW-3.3#TRPBF
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Output: Open Drain or Open Collector
Type: Simple Reset/Power-On Reset
Reset: Active High/Active Low
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA)
Number of Voltages Monitored: 1
Reset Timeout: 140ms Minimum
Voltage - Threshold: 2.9V
Supplier Device Package: 16-SO
DigiKey Programmable: Not Verified
Produkt ist nicht verfügbar
LTC695CSW-3.3#TRPBF LTC695CSW-3.3#TRPBF Hersteller : Analog Devices 69453fb.pdf Supervisory Circuits 3.3V uP Supy Circs