Produkte > ANALOG DEVICES, INC. > LTC7802EUFDM-3.3#PBF
LTC7802EUFDM-3.3#PBF
LTC7802EUFDM-3.3#PBF Analog Devices, Inc.
ltc7802-3.3.pdf
Hersteller: Analog Devices, Inc.
DC/DC Cntrlr Dual-OUT Step Down 3000kHz 28-Pin QFN EP Tube
auf Bestellung 7154 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 146
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LTC7802EUFDM-3.3#PBF Analog Devices, Inc.
Description: 40V LOW IQ DUAL BUCK CTL W/ 3.3V, Packaging: Tube, Package / Case: 28-WFQFN Exposed Pad, Output Type: Transistor Driver, Mounting Type: Surface Mount, Wettable Flank, Function: Step-Down, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TJ), Output Configuration: Positive, Frequency - Switching: 100kHz ~ 3MHz, Topology: Buck, Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 4.5V ~ 40V, Supplier Device Package: 28-QFN (4x5), Synchronous Rectifier: Yes, Control Features: Enable, Frequency Control, Power Good, Soft Start, Tracking, Output Phases: 2, Duty Cycle (Max): 99%, Clock Sync: Yes, Number of Outputs: 2.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LTC7802EUFDM-3.3#PBF LTC7802EUFDM-3.3#PBF Hersteller : Analog Devices ltc7802-3.3.pdf Switching Controllers 40V Low IQ Dual Buck CTL w/ 3.3VOUT1
auf Bestellung 345 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
LTC7802EUFDM-3.3#PBF LTC7802EUFDM-3.3#PBF Hersteller : Analog Devices Inc. ltc7802-3.3.pdf Description: 40V LOW IQ DUAL BUCK CTL W/ 3.3V
Packaging: Tube
Package / Case: 28-WFQFN Exposed Pad
Output Type: Transistor Driver
Mounting Type: Surface Mount, Wettable Flank
Function: Step-Down
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TJ)
Output Configuration: Positive
Frequency - Switching: 100kHz ~ 3MHz
Topology: Buck
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 4.5V ~ 40V
Supplier Device Package: 28-QFN (4x5)
Synchronous Rectifier: Yes
Control Features: Enable, Frequency Control, Power Good, Soft Start, Tracking
Output Phases: 2
Duty Cycle (Max): 99%
Clock Sync: Yes
Number of Outputs: 2
auf Bestellung 134 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
LTC7802EUFDM-3.3#PBF LTC7802EUFDM-3.3#PBF Hersteller : Analog Devices, Inc. ltc7802-3.3.pdf DC/DC Cntrlr Dual-OUT Step Down 3000kHz 28-Pin QFN EP Tube
Produkt ist nicht verfügbar